FIRESECURE - Szkolenia PPOŻ

adres

Lulkowo 58
87-148 ŁYSOMICE
kujawsko-pomorskie

phone

Zadzwoń do nas!

Szkolenie ppoż Ciechocinek


Praktyczne szkolenia ppoż. w Ciechocinku prowadzone są przez oficerów straży pożarnej, psychologów oraz specjalistów w zakresie ewakuacji.
Podczas naszych szkoleń wykorzystujemy profesjonalne, ekologiczne trenażery GFT 400 oraz GFT 200, dzięki trenażerom mamy możliwość wielokrotnego powtórzenia pożarów dla dowolnej ilości osób szkolonych.
Z nami każdy uczestnik szkolenia gasi różnymi typami gaśnic.

Przeprowadzanie szkolenie w zakresie ochrony przeciwpożarowej czy to w Ciechocinku, czy w jakimkolwiek mejscu w Polsce jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Zasady zawsze pozostaja te same.
Chociaż żaden przepis szczegółowy nie określa ich zasad, szkolenia przeciwpożarowe muszą być dostosowane do specyfiki pracy na określonym stanowisku – osoby kierujące pracownikami poznają inne tematy niż np. pracownicy biurowi.
Praktyczne szkolenia ppoż. w Ciechocinku w Naszym Centrum Szkoleń  prowadzimy cykl kursów z ochrony przeciwpożarowej dostosowanych do stanowisk, zadań i obowiązków pracownika. Nasze szkolenia mają na celu przekazać niezbędną wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia w Ciechocinku i skorzystania z naszego doświadczenia w zakresie ppoż.